Проект Erasmus+ KA2: Забезпечення академічної свободи та інклюзії через цифровізацію розпочався!

about project

Метою проекту є підвищення академічної свободи та інклюзії студентів і викладачів шляхом створення та використання мультиінституційного інклюзивного віртуального кампусу (MIIVC), доступного для різних типів користувачів і орієнтованого на широкий міжнародний вибір цифрових освітніх курсів.

Для досягнення мети проєкт передбачає співпрацю досвідчених партнерів зі Швеції, Португалії та Іспанії з українськими партнерами, які створять віртуальний кампус, розроблять міжуніверситетські угоди та внутрішні політики організації, надання та забезпечення якості цифрової освіти, запровадять інклюзивні онлайн-курси та пілотне інклюзивне цифрове навчання у сфері підприємництва – найбільш затребуваної сфери компетентностей в Україні.