Стартова зустріч проекту AFID відбулася в Королівському технологічному інституті у Швеції

first meeting

Представники учасників проекту взяли участь у першій зустрічі в рамках проекту Erasmus+ Providing of Academic Freedom and Inclusion through Digitalization (AFID), Ref: 101081850 - AFID - ERASMUS-EDU-2022-CBHE. Захід проходив у Королівському технологічному інституті (Швеція, Стокгольм) з 12 по 18 березня 2023 року.

Під час зустрічі обговорили шляхи реалізації проекту та вивчили досвід європейських партнерів у побудові цифрових освітніх платформ.

На додачу, європейські партнери провели серію тренінгів на предмет ефективної роботи ЗВО зі стейкхолдерами, розроблення та імплементації проєктів спільних та подвійних дипломів на всіх рівнях вищої освіти.