Дисемінаційні заходи в «Дніпровській політехніці» у 2023 році

Dissemination events at the Dnipro University of Technology in 2023

11 Квітня 2023, кординаторка проєкту AFID в «Дніпровській політехніці», деканка факультету інформаційних технологій Ірина Удовик, за результатами Kick off зустрічі за проєктом Erasmus+ Providing of Academic Freedom and Inclusion through Digitalization (AFID Erasmus+CBHE, Ref: 101081850 - AFID - ERASMUS-EDU-2022-CBHE), презентувала на ректораті проєкт та робочі пакети які заплановано до реалізації.

16 листопада 2023 року, відбулася робоча зустріч викладачів, які є членами команди AFID НТУ «Дніпровська політехніка», з метою обговорення комплекту тренінгових матеріалів з впровадження інклюзивності в онлайн курси.

Під час зустрічі, проф. Гнатушенко , як завідувач кафедри «Інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії», представив вимоги та до тренінгових матеріалів з урахуванням потреб його майбутніх користувачів, таких як студенти університетів-партнерів консорціуму та інших освітніх закладів.

У рамках зустрічі учасники також вивчили і обговорили функціональні можливості, дизайн та технічні вимоги до тренінгових матеріалів. Доцент Приходченко С.Д. висвітлив погляд на адміністрування та загальну побудову курсів.

Професор Удовик І.М. підвела підсумки та доложила проміжні результати проєкту на ректораті університету.