ГО «Громадська синергія» бере активну участь у поширенні кращих практик та результатів проєкту AFID серед української академічної спільноти

NGO "Public Synergy" actively shares the best practices and outcomes of the AFID project with the Ukrainian academic community

Протягом 2-4 лютого 2024 року в рамках ІV Зимової школи підвищення кваліфікації «Освітянин для майбутнього покоління», спрямованої на розвиток компетентностей необхідних освітянину в умовах суспільства 5.0, виконавчий директор ГО «Громадська синергія» д.е.н., проф. Олександр Длугопольський ознайомив учасників з основами інклюзивного навчання та викладання, методами та цифровими додатками для інклюзивного навчання на тренінгу «Впровадження інклюзивності в онлайн-курси».

21 лютого 2024 р. відбувся тренінг «Впровадження інклюзивності в онлайн-курси» для викладачів факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету (ЗУНУ). Тренінг провів виконавчий директор ГО «Громадська синергія» д.е.н., професор Олександр Длугопольський, який розповів про місію, мету, цілі та поточні результати проєкту AFID для викладачів університету. Особливу увагу було приділено можливостям для студентів та викладачів, які надає проєкт щодо посилення інклюзивності асинхронних онлайн курсів, застосуванню конкретних цифрових інструментів в навчанні та викладанні. Окреслено важливі тематичні напрямки міжнародної співпраці на перспективу, що покликані сприяти вирішенню проблем та викликів, з якими стикаються усі учасники навчального процесу в Україні щодо розвитку інклюзивної освіти.