Презентація поточних результатів проєкту AFID в межах проєкту Erasmus+ Jean Monnet Chairs «European technology transfer for Ukrainian universities» (UniTECH)

Publish Date
Presentation of AFID Project results within the framework of the Erasmus+ Jean Monnet Chairs project "European technology transfer for Ukrainian universities" (UniTECH)

23 квітня 2024 року в межах Весняної школи проєкту Jean Monnet Chairs UniTECH відбулась презентація поточних результатів проєкту AFID. Зокрема:

  • Ігор Олексів, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка», розповів про проєкт ЄС Еразмус+ КА2 «Забезпечення академічної свободи та інклюзії шляхом цифровізації» AFID Erasmus+CBHE (101081850 AFID ERASMUS EDU 2022 CBHE). Зокрема його мету, цілі та поточні результати, які можуть стати у нагоді студентам та академічній спільноті. Спікер наголосив на важливості та особливостях впровадження та розвитку інклюзивної освіти для ЗВО, зокрема, використовуючи сучасні цифрові інструменти. На завершення професор Ігор Олексів розповів про можливості співпраці та долучення студентів й науково-педагогічного персоналу до проєкту.
  • Вікторія Харчук, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» розповіла про Віртуальний Інклюзивний Кампус (VIC) як один із вагомих результатів реалізації проєкту AFID. Зокрема його ідею, цілі, можливості, інклюзивні інструменти, структуру та наповнення курсів, які пропонуватимуться слухачам із різноманітними здібностями, а також студентам та дорослим, які прагнуть розвинути професійні компетентності. Водночас Вікторія Харчук звернула увагу присутніх, що VIC пропонує курси, які спрямовані як на розвиток hard skills, так й дисципліни, які відповідають потребам та тенденціям сучасного бізнес-середовища. На додачу спікер звернула увагу, що реалізація такого проєкту не лише привертає увагу суспільства та академічної спільноти до необхідності розвитку інклюзивної освіти, а й пропонує готові рішення та напрямки для співпраці.

Надзвичайно приємно, що до зустрічі долучилось понад 270 учасників з усіх куточків України, зокрема, Харкова, Києва, Дніпра, Одеси, Умані, Херсону, Черкас, Полтави, Івано-Франківська, Буковини та Львівщини, а також студенти кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка», які долучились до зустрічі із стін альма матері, використовуючи обладнання, придбане за підтримки проєктів ЄС Еразмус+.