Презентація проєкту AFID в межах осінньої школи проекту Erasmus+ Jean Monnet UniTECH

unitech presentation

В межах Осінньої школи проєкту Jean Monnet Chairs #UniTECH, яка проходив з 30 жовтня до 8 листопада 2023 року у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулась презентація проєкту AFID Erasmus+CBHE. Зокрема:

• Ігор Олексів, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва, розповів про місію, мету, цілі та поточні результати проєкту. Особливу увагу Ігор Олексів звернув на можливості для студентів, які надає проєкт та напрямки співпраці із академічною спільнотою;
  • Вікторія Харчук, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва розповіла про стратегію та концепцію мультиінституційного інклюзивного віртуального кампусу (MIIVC), в межах якого користувачам із різноманітними здібностями та потребами пропонуватимуться онлайн-курси, націлені на розвиток компетенцій у сфері підприємництва. Водночас MIIVC має на меті охопити широку аудиторію користувачів, зокрема, студентів із українських ЗВО, представників бізнесу, та осіб, які зацікавлені в постійному розвитку власних професійних компетенцій.

Поточні результати обох проєктів окреслюють важливі тематичні напрямки міжнародної співпраці та, першочергово, покликані сприяти вирішенню проблем та викликів, з якими стикнулись усі учасники навчального процесу в Україні.