Воркшоп «Навчання цифровим навичкам викладацького та адміністративного персоналу» в Дніпровській політехніці

Workshop “Digital skills training for teaching and administrative staff” at Dnipro University of Technology

Проєктна команда Дніпровської політехніки 26 квітня 2024 провела воркшоп «Навчання цифровим навичкам викладацького та адміністративного персоналу» для науково-педагогічного персоналу Дніпропетровського регіону. Зазначений захід був спрямований не лише поширення кращих практик та поточних результатів проєкту AFID, а й націлений на підвищення рівня компетентності науково-педагогічних працівників Дніпропетровського регіону у сфері цифрових технологій.

Основна увага під час тренінгу була приділена застосуванню платформи MS Teams, яка є потужним інструментом для створення інклюзивних навчальних курсів. MS Teams дозволяє створювати матеріали, які враховують потреби різних категорій студентів, надаючи можливість індивідуалізації навчального процесу та підтримки осіб з особливими потребами.

Учасники воркшопу здобули практичні навички щодо використання MS Teams для створення адаптивних курсів, розробки доступних матеріалів та взаємодії з різними типами студентів. Вони також обговорили стратегії впровадження цих технологій у навчальний процес та обмінялися досвідом з колегами.

Ми віримо, що цей воркшоп стане важливим кроком у напрямку створення більш інклюзивного навчального середовища, де кожен студент має можливість отримати якісну освіту, враховуючи їхні потреби та можливості. Ці нові цифрові навички допоможуть нашому персоналу підвищити якість навчання та забезпечити кращу підтримку для всіх студентів.

Дякуємо всім учасникам за їхню зацікавленість та активну участь у заході! Наша спільна праця над змінами в освіті продовжується, і ми прагнемо досягти ще більших результатів разом.