Команда Львівської політехніки презентувала керівництву університету основні цілі та поточні результати проєкту AFID

5 липня 2023 року проєктна команда Національного університету «Львівська політехніка» презентувала керівництву університету основні цілі та поточні результати проєкту Еразмус+ КА «Забезпечення академічної свободи та інклюзії шляхом цифровізації» (AFID) (101081850 - AFID - ERASMUS-EDU-2022-CBHE).

Так, до відома ректора Національного університету «Львівська політехніка» проф. Юрія Бобала, проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних
зв’язків проф. Наталії Чухрай та директора Інституту економіки і менеджменту проф. Олега Кузьміна донесено інформацію про стратегію та концепцію створення мультиінституційного інклюзивного віртуального кампусу (MIIVC), в межах якого користувачам із різноманітними здібностями та потребами пропонуватимуться онлайн-курси, націлені на розвиток компетенцій у сфері підприємництва.

Cтворення даного кампусу передбачає співпрацю досвідчених партнерів ЄС зі Швеції, Португалії та Іспанії з партнерами з України (Державний торговельно-
економічний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» та ГО «Громадська синергія»), які створять MIIVC, розроблять міжуніверситетські угоди та внутрішню політику організації, надання та забезпечення якості цифрової освіти через MIIVC, запровадять інклюзивні онлайн-курси та пілотне інклюзивне цифрове навчання у сфері підприємництва. Важливо відмітити, що реалізація зазначеного проєкту також дозволить підтримувати та розвивати цифрове інноваційне освітнє середовище у довгостроковій перспективі, здійснювати віртуальну мобільність студентів й викладачів та обмінюватись кращими освітніми практиками як між українськими ЗВО, так й з європейськими партнерами.

Презентація проєкту AFID керівництву університету здійснювалося із використанням обладнання, придбаного за кошти проєкту. Закуплене обладнання
сприятиме досягненню поставлених цілей проєкту.